Oferty off-market

Liberda Nieruchomości I Warszawa I Lublin I Polska

Chcesz dyskretnie sprzedać dom
lub poznać oferty nigdzie niepublikowane?

Dyskretna sprzedaż nieruchomości

Wybierz agenta nieruchomości który ma doświadczenie, umiejętności i kontakty.

Off-market to strategia, która polega na sprzedaży nieruchomości bez szerokiej i publicznej prezentacji oferty. Zamiast tego, ofertę kieruje się do wąskiego grona wyselekcjonowanych klientów, którzy odpowiadają specyficznym wymaganiom właściciela nieruchomości.

Dzięki tej strategii, właściciele nieruchomości mogą uniknąć licznych oglądających i zainteresować jedynie tych klientów, którzy są w stanie spełnić ich indywidualne wymagania. Jest to szczególnie ważne dla osób, które cenią sobie prywatność i nie chcą ujawniać publicznie informacji o swojej nieruchomości.

W przypadku sprzedaży nieruchomości osób znanych czy wyjątkowo zamożnych to wręcz idealna opcja. Jednak równie dobrze sprawdza się ona w sprzedaży nieruchomości, których właściciele są w skomplikowanej sytuacji życiowej i zależy im na spokoju (brak wielu oglądających) oraz dyskrecji. Dyskrecja przydaje się również w przypadku nieruchomości komercyjnych, gdzie informacja o wystawieniu jej na sprzedaż, mogłaby negatywnie wpłynąć na bieżącą działalność biznesu.

Innymi słowy, off-market daje możliwość sprzedaży nieruchomości bez angażowania ogólnodostępnych kanałów sprzedaży. Dzięki temu, właściciele nieruchomości mogą zachować pełną kontrolę nad procesem sprzedaży, a agenci nieruchomości mogą skupić się na pozyskaniu najbardziej odpowiednich klientów dla danej nieruchomości.

Dlatego jeśli:

  • Chcesz dyskretnie sprzedać nieruchomość – wybierz agenta nieruchomości który ma doświadczenie, umiejętności i kontakty.
  • Chcesz wiedzieć pierwszy o ofertach off market – zgłoś się do swojego agenta i zapytaj czy ma dostęp do takich nieruchomości.

Poznaj inne nasze usługi

Kupno nieruchomości I Sprzedaż nieruchomości I Wynajem nieruchomości I Odbiory techniczne

Pomagamy, bo lubimy

Liberda Nieruchomości I Warszawa I Lublin I Polska

Chcesz porozmawiać o nieruchomościach?

Zadzwoń: 501 815 615